Tutaj znajdziesz odpowiedzi, na najczęściej pojawiające się pytania

Różnie w życiu bywa i przewidzieliśmy taką sytuacje, dlatego gdy miniesz się z naszym kurierem to masz możliwość odbioru przesyłki jeszcze osobiście popołudniu w godzinach od 15-16 pod adresem targu. Gdy tego nie zrobisz - Twoje zamówienie trafi do chłodni (mięso i ryby do zamrażarki) i będzie możliwość odebrać w innym terminie nadal pełnowartościowy produkt.

W momencie sortowania i składania zamówień braki zostają zawsze wyłapane i wykonywane są zwroty wg metody którą zamówienie było opłacone. Wracają do Państwa w najbliższych dniach roboczych (najczęściej wtorek lub środa)

Przebywają w czasie sortownia w magazynie chłodniczym, pakowane są do termoboxów z wkładami mrożącymi i dostarczane samochodami chłodniami wprost do klienta.

Tak - dostawa na terenie Krakowa i okolic odbywa się tylko w soboty. Dostawa na terenie Katowic i okolic odbywa się tylko w niedziele. Wynika to z tego iż targ odbywa się tylko raz w tygodniu. Właśnie w sobotę. Mali wystawcy przyjeżdzają tylko tego dnia z produktami które w ciągu tygodnia przygotowali by dostarczyć wam najbardziej świeże i wartościowe.

Regulaminowo do 18. W praktyce zamiatamy po robocie już ok 14:00 . W Katowicach dostawy odbywają się w niedziele od godziny 7:30 do 12:30

Tak, klienci z miejscowości ościennych typu Skawina, Wieliczka, Kocmyrzow, Mogilany mogą zamawiać w ciemno. Gdy mieszkasz troszkę dalej skonsultuj z nami przez formularz kontaktowy.

Nie. Mamy kilku kierowców którzy mają krótkie trasy. Po dostarczeniu kilku punktów wracają na magazyn by zabrać z chłodni nowe. Dzięki temu dostarczamy towar wysokiej jakości.

Prawdopodobnie dlatego iż wystawca wyzerowały stan magazynowy (lub brakło ilości na ten weekend). Inną przyczyną jest to ze niektóre produkty mają ustawioną dostępność do czwartku do godziny 12. Pozostałe trzeba zakupić i płacić do piątku do godziny 12 w południe.

Istnieje możliwość wyboru usługi DOSTAWA PREMIUM. Jest droższa, ale masz gwarancje dostawy do godziny 9 rano! Później można uciekać na działkę lub rower.

Nie! Zapraszamy na nasz wspaniały targ stacjonarny w Krakowie! Adres taki jak podany w kontakcie.

Nigdy nie jest przerwany łańcuch chłodniczy, wszystko trafia wprost z magazynu z pominięciem lokali odbiorczych i prywatnych mieszkań.

Z każdym z proponowanych Wam wystawców współpracujemy od kilku lat. Nie ma mowy tutaj o kims "z łapanki". Wiekszość produktów jest certyfikowana. Te które nie są ( warzywa i owoce) wielokrotnie badane były między innymi na zawartość azotanów. Poza tym byliśmy kilukrotnie fizycznie u każdego z naszych wsytawców na własne oczy zobaczyć, sprawdzić. Nic co widzieliśmy nie sprawiło że nabralismy do któregokolwiek jakieś wątpliwości.