O targu

Targ Ekosfera Mateczny to miejsce stworzone przez przyjaciół dla… nowych przyjaciół!

Stacjonarnie czynne w każdą SOBOTĘ od 7 do 14:00 przy ul. Łagiewnickiej 48 ( nawiasem – serdecznie tam zapraszamy!)

Słynne są już niektóre przyjaźnie, a wielu naszych wystawców tworzy swego rodzaju rodzinę która wspólnie spotyka się na piwo, lampkę wina i grilla.

Jeżeli kiedykolwiek byłeś u nas w sobotę na targu od razu poczujesz bardzo pozytywne wibracje i swego rodzaju klimat ekosfery który lubi się udzielać innym i roznosi dalej (chyba drogą kropelkową – lepszego wyjaśnienia nie ma!).

Targ Ekosfera to miejsce spotkań, ale przede wszystkim miejsce zakupów wielu krakowian ceniących jakość produktów, poziom obsługi oraz wspierających rodzime biznesy i swoich rolników.

Targ zlokalizowany jest nieopodal ronda Antoniego Matecznego w Krakowie i stąd również powszechnie używana w krakowskim slangu nazwa – Mateczny. Od razu jedno zdanie dla gramatycznie poprawnych – owszem, poprawnie jest Matecznego, ale znajdź krakusa który tak odmienia 😉

Targ działa w każdą sobotę od godziny 8 do godziny 14 ,ale kto był po 14 ten wie że już mało co zostało i trzeba być wcześniej lub…zamówić on-line!

Wystawiają się na nim producenci sprawdzeni i zweryfikowani podwójnie. Raz na początku przez organizatorów, a drugi raz na bieżąco przez klientów w myśl ( życie weryfikuje). Powiem Wam że produkty się bronią i mamy klientów którzy po tylu latach wracają i kupują u tych samych ludzi! To o czymś świadczy.

Na targu kupicie produkty okoliczne jak również najlepsze kawy z całego świata, holenderskie sery, owoce morza prosto z giełd we Francji. Przetwory robione z dobrych soczystych warzyw tworzonych przez koneserów dla koneserów.

 

I teraz do sedna – bo w końcu znajdujemy się na stronie targu w wersji on-line. Dołożymy wszelkich starań by jakość znaną z prawdziwego targu przenieść na ten wirtualny. To projekt który zapoczątkowany był już dawno dawno temu a pandemia koronawirusa spowodowała mobilizacje ,a który kontynuowany będzie równolegle z targiem już na zawsze!

Pozdrawiamy i życzymy miłych i udanych zakupów!